יצירת קשר
בחרי על פי שמות בתי חולים בישראל  
בחרי איזור בארץ  
בחרי סוג לידה  
    או        
       רק חווית לידה מאבא       רק חווית לידה מאמא     כל החוויות   
      
 
      
לידה רגילה,  ביה"ח סורוקה , אזור דרום

הגעתי עם ירידת מים, האחות בחדר קבלה קיבלה אותי בקרירות וכעסה עלי שנכנסתי בלי כל הטפסים הנדרשים למרות שאמרתי לה שאני עם ירידת מים, הסברתי לה כי אני חייבת פדים ועדיין היא הגיבה בחוסר נחמדות וחוסר סבלנות. המוניטור בחדר קבלה הוא סיוטי כי את שוכבת לבד- לגמרי לבד עם צירים, מחוברת למוניטור ומתפללת שהזמן יעבור ותוכלי להיות עם מישהו תומך.

אחרי המוניטור שלחו אותי לחכות בחוץ לרופא- חיכיתי 5 (!!!) שעות בחוץ עם צירים שהפכו להיות כבר סדירים וצפופים מאוד. בינתיים מישהי בחדר קבלה ילדה בחדר קבלה כי האחיות שמה התעלמו ממנה כאשר היא צעקה שהתינוק יוצא, הן אמרו לה"גברת, תרגעי, את רק בפתיחה של 6" בינתיים אני מחכה על הספסלים ומרגישה שגם הרגע שלי קרב ואף אחד לא מתייחס!אמרתי לאחת האחיות שגם אני אוטוטו אלד להן ככה והיא חייכה והתעלמה ממצוקתי. בסוף רופא ראה אותי כאשר אני כבר ממש בסבל והיה נראה שהוא פשוט מתעלם ממצוקתי- ראה שאני עם פתיחה של 6 ובכ"ז עשה לי אולטרסאונד והתחיל להתבדח איתי ולשאול אותי (שוב!) על כל עבר ההריון שלי.

עד שהכניסו אותי לחדר לידה, תוך רבע שעה הנסיכה היתה בחוץ. מזל שהמיילדת הספיקה להגיע ולתפוס אותה כי היא הייתה כ"כ עסוקה עם היולדות האחרות.

בקיצור- אם יש לכן מקום אחר ללכת אליו- לכו. לצערי הלידות שלי מהירות ולכן אני חוששת ל��סוע אחרי ב"ש, אבל בי"ח זה לא מומלץ משום כיוון חוץ מזה שהמיילדות מאוד מנוסות בלידות והצוות הרפואי מאוד מקצועי (אך לאו דווקא אנושי)  המיילדות כן נחמדות אך מאוד מאוד עמוסות ואין להן זמן אפילו להתייחס אליך, שלא לדבר על להקל על כאבייך
  
   שלחי אלינו חוויה
 תגובות שלכן לחוויה זו...

לצפייה בדירוג בית חולים זה
לאתר בית חולים ביה"ח סורוקה


איפה ללדת. השוואת חדרי לידה על פי חוויות של יולדות
כל הזכויות שמורות לאימוטיב          עיצוב ובנית אתר - אימוטיב עיצוב ואינטרנט