יצירת קשר
בחרי על פי שמות בתי חולים בישראל  
בחרי איזור בארץ  
בחרי סוג לידה  
    או        
       רק חווית לידה מאבא       רק חווית לידה מאמא     כל החוויות   
      
 
      
לידה בניתוח קיסרי,  בית חולים בלינסון, אזור המרכז

קיסרי... לא כי רציתי, רצינו ללדת בבית...אבל הקטנטונת החליטה לעמוז על שלה (מצג עכוז) .בלינסון...  כי יכלו לקבל אותי הכי מהר (מהיום להיום האמת, היה צורך למהר בגלל חשד להתפתחות מצוקה עוברית- ותודה לדר' חן המקסים!). החוויה מתחלקת לשתיים. הניתוח עצמו היה הכי טוב שיכול היה בהתחשב בהיותו ניתוח. צוות שבאמת עשה מאמצים להיות נחמד, סניטר שהיה הכי מתוק בעולם ומרדימה - שרון - עם נשמה אמיתית, הבנה ופתיחות. כמה אני מודה לה!!!! בעיקר ביחס שלה לאחר הניתוח כשהביאו אלי את הנסיכה שלי והיא שמה לי אותה על השד, שיחררה לי את שתי הידיים, ועודדה הרבה ללטף, לנשק ומשכה בשבילי עוד קצת זמן איכות. 

עד כאן החוויה הטובה.

המחלקה? זה כבר סיפור אחר. לזכותם יאמר שהם כנראה קרסו מעומס ועדיין, בשביל זוג הורים כמונו זה היה סיוט. יצא לנו שם של בעייתיים, כיוון שהתעקשנו לברר כל דבר, לוותר על חיסונים מסויימים, לדרוש ביות מלא, לא לתת לצוות לרחוץ אותה, ובעיקר לא להפקיר לידיהם לשניה את התינוקת המדהימה שלנו. אבא שלה הלך איתה לכל מקום, לכל בדיקה, וזה כנראה לא נעם להם שרואים את היחס שלהם לנשמות הזכות והחדשות האלה. אני אישית נכנסתי לתינוקיה רק אחרי כמה ימים (קיסרי...) ולא יכולתי לשאת את השהייה שם. הייתי צריכה להניק אותה שם והסתכלו עלי כמו על משוגעת...אין לי מושג איך בעלי שרד את כל הימים האלה. ביום האחרון הוא ממש קרס נפשית. נשמות בוכות, מתחננות למגע, ליחס, לחום. ואין עונה. עד שמותשות הן נרדמות עד לבכי הבא. יחס של סרט נע, רופא חסר רגישות. הזכיר לי מחלקת ירקות בשוק. מרימים, בודקים, לוקחים או מחליטים להחזיר בלי הרבה סנטימנטים. כמה בכי ברקע, כמה חוסר רגישות, ואכפתיות. ואנחנו המשוגעים. 

משמיים רצו לפנות כמה שיותר יולדות ושיחררו אותי אחרי 3 יממות בלבד (זה אמור להיות 5 ימים) מה שגרם לכך כשמעט והוציאו לי את הסיכות מוקדם מידי. היחס של האחיות והרופאים (טוב מיעוטם היה חביב) הוא בסגנון- בואי נעשה את זה הכי קצר שרק אפשר . בקיצור המחלקה היתה קטסטרופה, בלגאן וחוסר יחס. (שלא לדבר על האוכל...)איזה כייף להיות בבית.

שיהיה לכולן המון מזל והרבה טוב

תשקלו פעמיים

 
  
   שלחי אלינו חוויה
 תגובות שלכן לחוויה זו...

לצפייה בדירוג בית חולים זה
לאתר בית חולים בית חולים בלינסון


איפה ללדת. השוואת חדרי לידה על פי חוויות של יולדות
כל הזכויות שמורות לאימוטיב          עיצוב ובנית אתר - אימוטיב עיצוב ואינטרנט