יצירת קשר
בחרי על פי שמות בתי חולים בישראל  
בחרי איזור בארץ  
בחרי סוג לידה  
    או        
       רק חווית לידה מאבא       רק חווית לידה מאמא     כל החוויות   
      
 
      
לידה רגילה,  מרכז רפואי הלל יפה, אזור השרון והסביבה

זו הייתה לידתי השנייה. הראשונה הייתה ברמב"ם והייתה לגמרי לידה מהגיהינום! וכמובן שדאגתי לידע את כל הרופאים שאיני מעוניינת לעבור את אותה החוויה... אותי מיילדים ע"י השראת לידה- בלון, פיטוצין וכל החגיגה כי יש לי סכרת בהריון אז צריך לילד בשבוע 39. קיבלתי יחס מדהים מהרופאים! שגרם לי להיות המומה כמה התהליך [שהיה זהה ללידה הראשונה] יכול להיות כל כך שונה וכל כך חווייתי וכיף.

קיבלתי יחס מדהים, מהרופאים, מהאחיות, מהמיילדות ואפילו מהאחראית של חדר האוכל! הרגשתי שרוצים שיהיה לי הכי נעים בעולם. ולא שהכירו אותי לפני כן... אני ממליצה בחום על בית החולים הלל יפה. בתור מי שאמרה שהיא מעדיפה ללדת באמבטיה בבית ולא להתקרב לבית החולים הזה, אני לוקחת את כל המילים חזרה.

הם עשו לי תיקון עולם. תיקנו לי את המושג לידה, שעד ה25/9/10 חשבתי שזו יכולה להיות הצרה הכי נוראה בעולם. סיימתי את הלידה עם חיוך מרוח מאוזן לאוזן. אחזתי למיילדת [רעיה] את היד ואמרתי לה בדמעות שהיא עשתה לי תיקון עולם!

יום למחרת הגיע הרופא שהבטיח לי עוד בחדר לידה שתהיה לי לידה מהירה וללא כאבים [וכמובן ללא אפידורל כי לא רציתי להרגיש כמו שק תפו"א כמו בלידה הראשונה] ובא עם חיוך לבבי ואמר- 'אמרתי לך' את סתם דאגת. הבטחתי לך לידה מהירה וללא כאבים וזה אכן מה שקיבלתי.

ולסיכום, ביום שיצאתי מבית החולים הרגשתי מחוייבות לעבור בכל המחלקות ולהגיד תודה על היחס המדהים ועל חוויה בלתי נשכחת ושאיני רוצה לשכוח! מהרופאים, המיילדות, האחיות [גם במחלקה וגם בתינוקיה] ואף מהאחראית בחדר האוכל!

וגם כאן אני רוצה לומר להם שוב, תודה!

אז אני בהחלט ממליצה בחום על בית החולים הלל יפה!
עמיתוש, הנסיכה לבית מחנאי

  
   שלחי אלינו חוויה
 תגובות שלכן לחוויה זו...

לצפייה בדירוג בית חולים זה
לאתר בית חולים מרכז רפואי הלל יפה


איפה ללדת. השוואת חדרי לידה על פי חוויות של יולדות
כל הזכויות שמורות לאימוטיב          עיצוב ובנית אתר - אימוטיב עיצוב ואינטרנט