יצירת קשר
בחרי על פי שמות בתי חולים בישראל  
בחרי איזור בארץ  
בחרי סוג לידה  
    או        
       רק חווית לידה מאבא       רק חווית לידה מאמא     כל החוויות   
      
 
      
לידה רגילה עם אפידורל,  מרכז רפואי ע"ש חיים שיבא (תל השומר), אזור המרכז

ילדתי בבית חולים שיבא, הגעתי ב 04:00 בבוקר עם צירים למיון נשים, היחס במיון היה אישי ונעים, המיילדות בדקו אותי ואף נתנו לי חדר לנוח בו, הקשר איתי היה תמידי ואף המליצו לי מקלחות וזרמים על הגב להרגיע את הצירים, עליתי לאחר בדיקת רופא לחדר לידה היחס שם היה מ=ד=ה=י=ם!!! צוות מקצועי רופאים שנתנו לי יחס אישי מחבק ואמפתי מיילדות מדהימות!!! לאחר שעות ילדתי בואקום לידה לא קלה בכלל אבל הצוות עודד אותי לאורך כל הדרך וגם לאחר הלידה פרגן ותמך!!

 

לא יכולתי לעלות למלונית כי הייתי חייבת השגחה רפואית מלאה אחרי לידת הואקום, אך גם באשפוז היחס של האחיות היה נעים, תמיד ביקשו רשות בנימוס לקחת ממני דם, ביום הראשון הביאו לי תה וארוחת בוקר למיטה (בגלל שלא יכולתי לקום). כל בוקר ניקו לנו את החדר יסודי, שעות הביקור נוחות והטיפול בתינוקיה היה מסור וחם.

 

דבר יחיד שיש לי ביקורת קשה הוא האוכל באשפוז היה מזעזע עד לא ראוי למאכל(לדעתי) אבל בכל מקרה לא יכולתי לאכול ממש ומזל שיש קפיטריה בלובי (יש שם אחלה טוסטים (בעיקר לבעלים הרעבים)

 

לסיכומו של תהליך - אין ספק שאת הלידה הבאה אעביר בתל השומר. אעפ"י חווית לידה לא קלה חווית האשפוז והתמיכה של הצוות היתה ראויה לשבח!
  
   שלחי אלינו חוויה
 תגובות שלכן לחוויה זו...

לצפייה בדירוג בית חולים זה
לאתר בית חולים מרכז רפואי ע"ש חיים שיבא (תל השומר)


איפה ללדת. השוואת חדרי לידה על פי חוויות של יולדות
כל הזכויות שמורות לאימוטיב          עיצוב ובנית אתר - אימוטיב עיצוב ואינטרנט