יצירת קשר
בחרי על פי שמות בתי חולים בישראל  
בחרי איזור בארץ  
בחרי סוג לידה  
    או        
       רק חווית לידה מאבא       רק חווית לידה מאמא     כל החוויות   
      
 
      
לידה רגילה,  מעיני הישועה, אזור המרכז

נכנסתי לשבוע 40 והלכתי לבדיקות הרגילות..כלום..לא מצאנו אותך במוניטור כנראה הלכת לישון, היום בדיעבד זה היה השקט שלפני הסערה :).

הגעתי הביתה אכלתי משהו והחלטתי שלא כהרגלי ללכת לישון צהריים כי אם כבר חופש אז ננצל!!

קמתי בשש בערב והרגשתי בעיטה קטנה.. אחרי חצי שעה הרגשתי ציר קטן, חייכתי לעצמי ואמרתי בוקר טוב נסיכה באמת מזמן לא הרגשנו אותך :) כנראה המשפט הזה די הלהיב אותך וכל שעה בערך בעטת בי קצת יותר.. בסביבות 9 בערב שמתי לב שהציר הקטנטן הזה מתחיל להגיע כל 40 דקות אבל עדיין לא חשדתי בכלום כי היו כבר ערבים כאלה בעבר..ראיתי טלוויזיה והתקשרתי להורים לכל מקרה שלא יקרה שאולי משהו קורה...

הגיע השעה עשר בערב ופתאום הצירים התחילו כל 20 דקות כבר..אז כבר לא היה לי שום חשד ידעתי שאת מתכוונת לצאת ואת מתארגנת במלוא המרץ לנושא.. התקשרתי לנורית (הדולה המדהימה ביותר עלי אדמות) ועדכנתי אותה ..שמעתי אותה מחייכת ואומרת לי ברוגע: תזכרי להיות רגועה אני מתחילה להתארגן ויתקשר אליך שאני אצא.

הבטחתי לה שאני רגועה כמו תמיד ואני נכנסת לאמבטיה לנוח קצת..אמבטיה באמת עזרה ונרגעתי קצת אפילו נמנמתי לכמה דקות בן ציר לציר אבל לאט לאט הרגשתי את הצירים מתחזקים וההתרגשות שלי עולה ונמהלת בקצת פחד ..הרגעתי את עצמי מהר מאד במחשבה שאת גם ככה בלחץ עצום כ��גע (תרתי משמע ) ואין צורך להעמיס עליך יותר ..אז לחייך ולנשום עמוק הכל בסדר - נורית בדרך!

שעה 23:30 הצירים מגיעים כבר כל דקה ואני בלחץ מתקשרת לנורית "אני ממש קרוב אליך תמשיכי לנשום,לא לפחד את לא לבד!" צודקת..בין דמעות קלות של כאב אני מחייכת .

והנה נורית בדלת ..מתרגשת כמעט כמוני ..נוגעת פה נוגעת שם ואומרת בבטחה יאללה נוסעים!! ירדנו השעה כבר חצות לאוטו התיק והכל ונסענו לבית החולים הגענו די מהר לקראת אחת בלילה אני יורדת מהאוטו וצועקת לנורית מהר מהר לפני הציר הבא בואי נכנס ..חצי רצה חצי הולכת נכנסתי - מיון יולדות היה די שקט ורגוע (בכל זאת אחת בלילה) הגיע אחות מקסימה שאת שמה אני לא זוכרת ובחיוך שואלת אותי - כן? מה יש לך? עניתי לה - כל דקה ציר! אז היא עונה לי בחיוך - איזה יופי בואי נבדוק אותך והפנתה אותי לחדר הקרוב.. מפה לשם בדיקות רישומים החלפת בגדים ואנחנו בדרך לחדר לידה.

אמנם מרחק קצר אבל הדרך ארוכה שכל דקה יש ציר - האחות מחזיקה לי את היד ואני כל כמה שניות נעצרת תופסת את הבטן ואומרת לה רגע ציר! והיא לא נשארת חייבת ועונה לי בשיא השאננות והנחמדות (היא האמת הייתה ממש ממש מקסימה ונעימה) בקצב ההתקדמות שלנו אני אחות פרטית שלך ..התחלתי לצחוק בין איי לאאוצ..הגענו לקבלה בחדר לידה והאחות ליידי אומרת לקהל המיילדות שמביטות בי באושר ורוגע - הבאתי לכן אחת שלא מפסיקה לצחוק :) מי רוצה? כולן קפצו ביחד - אני אני אני..אמרתי בנות לא לריב יש מספיק צחוק לכולן. אחת מקסימה בחרה בי ולוותה אותי לחדר לידה הסבירה לי בקצרה מה ולמה ושאלה את שאלת השאלות: איך את רוצה ללדת? זרקתי ישר מהמותן בלי להתכונן מראש - טבעי..בלי כלום ! היא שאלה - לידה ראשונה? בחיוך אמרתי כן ..אז היא חייכה ואמרה אופטימית! אהבתי את הגישה אני איתך.

ההמשך היה די קצר ..בן מקלחת עם עיסויים מרגיעים של נורית לבן בדיקות של המיילדת הכל רץ ..בשלב מסויים הכאב התגבר והתחלתי לצעוק ואחרי הציר התנצלתי שאני צועקת ..המיילדת פרצה בצחוק ואמרה לי שאם כולן יצעקו כמוני היא תהיה המאושרת ביותר ושאני אפסיק להתנצל ..והודיעה לי שאני בפתיחה של שבע ..יאללה עוד קצת וגמרנו .

השעה שלוש ואני כבר מותשת רציתי לישון רק שניה ..ביקשתי מהמיילדת משהו לישון..היא אמרה אבל את אוטוטו יולדת ..אמרתי קצת ..אז היא נתנה לי כמה טיפות של טישטוש רק כדי לישון חצי שעה שעה.. עד שזה התחיל להשפיע כבר הייתי בפתיחה של 10 והיא רצתה שאני אלד ואחכ אלך לישון .

אני חשבתי ההיפך  ושקעתי בשינה עמוקה של שלוש שעות..שינה כזאת מתוקה וטובה שאחכ הבנתי שבזכות המלאך השומר שלי נורית שהנעימה את שנתי בעיסויים ושמנים שהקלו עלי ונתנו לי זמן שינה ממושך וצבירת כוחות לקראת הרגע הגדול.

שעה שש קפצתי משנתי הטובה עם כאב בטן גדול נורית שישבה לידי שאלה מה קרה אמרתי לה שנורא כואבת לי הבטן - היא חייכה אלי ואמרה לי בחיוך ענק:את מוכנה!

מוכנה למה? שאלתי ואחרי שניה נחת האסימון :) אהה אוקי איפה המיילדת שלי?? לפי הצעקות מסביב הבנתי שבזמן שישנתי התמלאו להם כל חדרי הלידה מסביבי וכמו שעון כולן התחילו ללדת ביחד.. אמרתי לה שסבבה אבל אני לא חושבת שיש לי הרבה זמן והיא רצה לקרא למיילדת ...

ציר לחץ שני..נגמר אני נושמת נושמת.. ציר לחץ שלישי המיילדת נכנסה בחיוך ואמרה בוקר אור לך רוצה ללדת ?? צעקתי לה מה רוצה?? היא יוצאת !! ! עכשיייווו!!! היא רצה למקומה ציר לחץ רביעי ו.....

בשעה שש ועשרה בבוקר יום חמישי 2010, בבת אחת.. יצאה לה לאוויר העולם הגוזלית היפה בעולם

***

פתאום אני שומעת מזל טוב מזל טוב.. מה מזל טוב?? זהו?? נגמר??? באמת?? רגע!! איפה ל מה כמה מדוע ואיך?? אני שומעת אותה בוכה ורואה את המיילדת מנקה אותה אחרי כמה דקות שנראו לי כמו נצח הביאו לי את חבילת האושר השמיימית שלי.. איזה דבר יפה ומושלם!!

לא יכולתי לבקש יותר טוב מזה ללידה ראשונה !

 

מאחלת לכולן לידה מאושרת רגועה וזריזה - למזלי הייתה לי נורית ובחרתי מקום מדהים ללדת בו

ממליצה לכולן בחום ואהבה

לידה טובה
האור של חיי - אמה שי בת שש שעות

  
   שלחי אלינו חוויה
 תגובות שלכן לחוויה זו...

לצפייה בדירוג בית חולים זה
לאתר בית חולים מעיני הישועה


איפה ללדת. השוואת חדרי לידה על פי חוויות של יולדות
כל הזכויות שמורות לאימוטיב          עיצוב ובנית אתר - אימוטיב עיצוב ואינטרנט