יצירת קשר
בחרי על פי שמות בתי חולים בישראל  
בחרי איזור בארץ  
בחרי סוג לידה  
    או        
       רק חווית לידה מאבא       רק חווית לידה מאמא     כל החוויות   
      
 
      
לידה רגילה,   וולפסון, אזור המרכז

לידה טבעית יפיפיה שמאוד ניסו להרוס ע"י התערבויות רפואיות למרות דרישת היולדת – את הטבור חתכו מייד, את השיליה הוציאו ידנית במקום לחכות, הזריקו פיטוצין למרות התנגדותי, פעמיים איימו בניתוח במהלך שעה אחת של לידת בזק...

במח' יולדות האחיות סרבו להגיש לי כוס מים מיד לאחר הלידה אמרו יש קולר בסוף מסדרון כשלא יכולתי לקום מהמיטה. בא רופא אמרתי לו אני צמאה הוא אמר שתי ממי ברז אם אין לך כח להגיע לקולר.

מקלחת ושירותים משותף ל 6 יולדות מדממות, בלילה נגמר נייר טואלט וכותנות נקיות כל הזמן חסר כולן מסתובבות בבגדים מלוכלכים. במקלחת לא היה טמפ מים קבועה כל הזמן התחלף בין מים רותחים לקפואים. אחרי 5 דק' של מקלחת מים יצאו לחדרים והציפו ליד המיטות.

באוכל מצאנו תולעת, ועוד באוכל חלבי אז הייתה מהומה J

הכי נורא זו התינוקייה – חסר יחס, במקום הדרכה להנקה מכריחים לקבל סימילאק ודוחפים מוצץ בניגוד לבקשת האם לקרא לה כשהתינוק בוכה.

התינוק שלי נולד קטן ולא ינק, לא קבלתי הדרכה וסרבתי לבקבוק. אחרי יומיים שחררו אותנו הביתה ואמרו יהיה בסדר. החוש האמהי הציל את בני – נעזרתי במכרים בבית חולים, עשו בדיקות, גילו שהווא מיובש ומורעב, העבירו אותו לפגייה ליומיים אנפוזיה. אם לא החוש שלי היינו יוצאים הביתה בלי יכולת לשרוד.

עוד משהו – כמעט כל הלידות בוולפסון הן קיסרי מתוכנן או חירום. אחרי הלידה מביאים יולדת למחלקה במצב קשה מאוד ואין רופא במחלקה בכלל, הוא מגיע פעם ביממה.

הדברים הטובים בוולפסון זו הפגייה ומקצועיות הרופאין והמיילדות. לא אחזור לשם.

נשמע הזוי אבל הכל אמת, לצערי...
  
   שלחי אלינו חוויה
 תגובות שלכן לחוויה זו...

לצפייה בדירוג בית חולים זה
לאתר בית חולים וולפסון


איפה ללדת. השוואת חדרי לידה על פי חוויות של יולדות
כל הזכויות שמורות לאימוטיב          עיצוב ובנית אתר - אימוטיב עיצוב ואינטרנט