יצירת קשר
בחרי על פי שמות בתי חולים בישראל  
בחרי איזור בארץ  
בחרי סוג לידה  
    או        
       רק חווית לידה מאבא       רק חווית לידה מאמא     כל החוויות   
      
 
      
לידה רגילה עם אפידורל,  מרכז רפואי הלל יפה, אזור השרון והסביבה

אני החלטתי ללדת את בני הבכור בבית חולים הלל יפה, לאחר שהתרשמתי לטובה מחדרי הלידה במסגרת הסיור בבית החולים. חשוב לציין כי למרות שיש בית חולים אחר במרחק נסיעה של כ- 10 דקות מביתי, בכל זאת החלטתנו לנסוע כ- 40 דקות להלל יפה (עם צירים...).

מהרגע שנכנסתי לבית החולים, היחס שקיבלתי היה נפלא. כל הצוות היה מדהים, וזה כולל את האחיות, הרופא והמיילדת. אני חייבת לציין שכשניכנסתי לאזור של חדרי הלידה, שמעתי צרחות מיולדות אחרות ואני ישר נורא נלחצתי, אבל הצוות עשה הכל על מנת להרגיע אותי ולהביא אותי למצב שאני הכי רגועה בעולם.

הלידה עצמה היתה ממש זריזה יחסית, הכל עבר בשלום, ללא תפרים (כי המיילת עשתה הכל כדי שלא יצטרכו לחתוך) ולאחר מכן העבירו אותי למחלקת היולדות.

חדרי הלידה חדישים, נקיים, מאובזרים היטב, מרווחים, עם טלוויזיית פלאזמה (כדי שהבעל יוכל לראות משחק כדורגל בזמן שאת סובלת מכאבים...). מחלקת יולדות מיושנת יותר אבל מאוד נקייה ונעימה, במיוחד אם לוקחים חדר בביות מלא (מומלץ בחום).

אני הגעתי למחלקה בדיוק בזמן של החלפת משמרות ולכן היחס היה בהתאם (לא שזה תירוץ). הצוות שהיה אמור לסיים משמרת לא ממש התייחס אלי, אבל ברגע שהצוות התחלף, היחס השתפר.

התינוקיה בגדול נעימה, לא ממש נעזרתי בצוות שם אבל ממה שאני התרשמתי הצוות חם ודואג.

לסיכום, כל אחת מייחסת חשיבות למשהו אחר. לי היה יותר חשוב לעבור את חווית הלידה הראשונה (שגם ככה מאוד מלחיצה) בחדר נעים, חדיש ומרווח. פחות ייחסתי חשיבות למחלקת היולדות ששם את מבלה יומיים לאחר הלידה.

מקווה שעזרתי לכן להגיע להחלטה היכן ללדת ושתהיה לכן לידה קלה...
  
   שלחי אלינו חוויה
 תגובות שלכן לחוויה זו...

לצפייה בדירוג בית חולים זה
לאתר בית חולים מרכז רפואי הלל יפה


איפה ללדת. השוואת חדרי לידה על פי חוויות של יולדות
כל הזכויות שמורות לאימוטיב          עיצוב ובנית אתר - אימוטיב עיצוב ואינטרנט