יצירת קשר
בחרי על פי שמות בתי חולים בישראל  
בחרי איזור בארץ  
בחרי סוג לידה  
    או        
       רק חווית לידה מאבא       רק חווית לידה מאמא     כל החוויות   
      
 
      
לידה בניתוח קיסרי,  בית חולים בלינסון, אזור המרכז

 אני יודעת שאתן בטח רואות את כל מה שכתבתי ואומרות לעצמכן "אין לי כח לקרוא את כל זה" אבל אני ממש מרגישה שאני חייבת לרשום את כל מה שעברתי בבית החולים מאחר ואין חכם כבעל ניסיון.

 

ילדתי את בתי הבכורה לפני כחודש , נקבע לי ניתוח קיסרי מאחר והגברת הייתה במצב עכוז ולא הסכמתי לבצע היפוך, 

חשוב לי לציין כי הרופאים בחדר הניתוח בבלינסון מקצועיים ויחסם האישי מאוד סבלני ואדיב כך היה כאשר הגעתי למחלקת אם ועובר עברתי מעיין "תהליך חיול" שכלל פתיחת וריד ע"י רופא, בדיקת אולטרסאונד ,לחץ דם בדיקת דם .

עד פה הכל התנהל בצורה תקינה נינוחה כולל החדר ניתוח .

מסכת התעלולויות החלה כאשר הגעתי למחלקת יולדות  ג'- לא האמנתי ליחס שקיבלתי מצוות האחיות.

יחס מחפיר , מזעזע:

 

כאשר בלילה ביקשתי - באמצעות לחיצה על הפעמון אשר היה סמוך למיטתי מהאחות שתסייע לי לקום לשירותים האחות הסתכלה עלי ואמרה לי את צריכה להתמודד לבד עם הכאב , היא התסכלה עלי ולא עזרה לי כלל לקום מהמיטה ורק ציינה כל העת כי  אין מה לעשות את צריכה לקום לבד !!! עוד 2 בנות שהיו איתי בחדר  (חדר שמיועד ל 2 אבל הייתה צפיפות נוראית) כאשר הם היו לאחר לידה טבע��ת של כמה שעות קמו ועזרו לי להגיע לשירותים האחות מצידה לא אמרה דבר ונעלמה .

 

בבוקר הגיעה אחות אחרת בשעה 5 וחצי והביאה לי את הקטנה להנקה - אני שלא ידעתי להניק , להאכיל ביקשתי ממנה שתעזור לי מאחר וקשה לי להתנייד , האחות אמרה לי בתוקף: "אין לי זמן יש לי מלא דברים לעשות " ונעלמה - מעבר לזה הקטנה צרחה מרעב אני בכיתי על כך שאין באפשרותי לסייע לה , התקשרתי לבעלי על מנת שיבוא ויסייע לי וכך היה כל בוקר בשעה 7 בעלי הייה מתייצב עד השעה 11 בלילה - מאחר ולאחיות אין זמן !!!

יום אחר היה כאשר הלכתי לשירותים ומה לעשות נפל לי הפד לאלסה , צעקתי לאחות שתגיע מאחר ואני מדממת האחות הגיעה וצווחה עלי שאני מפונקת ומה אני חושבת שהיא אמא שלי , אין לה זמן ושפעם הבאה אני אקח איתי פד לשירותים , אמרתי לה שמה בסה"כ ביקשתי שתביא לי פד מהתיק וזהו מאחר וקשה לי ללכת היא אמרה שזו פעם אחרונה שהיא תעזור לי כי יש לחץ במחלקה ונמאס לה מהבנות המפונקות.

 

 

על התינוקיה אני ממש לא רוצה לדבר תיגשו לשם בעצמכם ותייווכחו - רק אני אציין שהשיא היה שהביאו לי את הקטנה להחתלה כל הישבן שלה היה אדום ועם פצע מוגלתי ששאלתי את האחיות למה לא טיפלו בה אמרו לי - כמה מפתיע שאין להם זמן!

 

בעלי אסף את התינוקות השעה 7 בבוקר הוא ראה שהיא ערנית ושאל את האחיות כמה היא אכלה , האחיות אמרו לו נראה לך שיש לנו זמן להאכיל אותה יש לנו פה 19 תינוקות להאכיל היא לא אכלה .

 

ועוד לא דיברתי על אחת היולדות שהייתה איתי בחדר התעלפה בשירותים ועד שהאחיות באו לעזור לה....למה? ניחשתם נכון - לא היה להם זמן.

 

ישכילו בבלינסון אם יוותרו על אחיות מבוגרות ושחוקות  - אני רואה כי תפקיד האחות לסייע לחולה ולהסביר לו על מצבו וכן לסייע לחולה להסתגל למצבו - שכן אני הרגשתי כשבר כלי וחסרת אונים לחלוטין

ברור לי שלבלינסון אני לא חוזרת !!! 

חבל שהיחס היה כזה מזלזל ובוטה מזלי שיש לי בעל מדהים שעזר לי : במקלחת , בהאכלה של הילדה בהחתלה .

 
  
   שלחי אלינו חוויה
 תגובות שלכן לחוויה זו...

לצפייה בדירוג בית חולים זה
לאתר בית חולים בית חולים בלינסון


איפה ללדת. השוואת חדרי לידה על פי חוויות של יולדות
כל הזכויות שמורות לאימוטיב          עיצוב ובנית אתר - אימוטיב עיצוב ואינטרנט