יצירת קשר
בחרי על פי שמות בתי חולים בישראל  
בחרי איזור בארץ  
בחרי סוג לידה  
    או        
       רק חווית לידה מאבא       רק חווית לידה מאמא     כל החוויות   
      
 
      
לידה רגילה,  בית חולים מאיר, אזור המרכז

ביקרנו בלניאדו, שיבא ומאיר.
לניאדו היה לי חרדי מידי, שיבא היו יקרים בטירוף ובמאיר גם היה ג'קוזי וגם האחיות הבטיחו שהן מעדיפות קרע קטן מחיתוך ואכן לא חתכו אותי.

אחרי יממה של צירים בבית, הלידה בביה"ח היתה שלוש שעות. נשארתי בבית עם הצירים עד שהייתי משוכנעת שהצירים הגיעו לדקה כל דקה והגעתי לביה"ח בפתיחה שש,
המיילדת בקבלה היתה מאד אמפתית ונתנה לי לעשות מוניטור בעמידה.

לפני הכניסה לחדר הלידה הטבעי הגיעה רופאה קצת עויינת ולהחתים אותנו על מסמכי ויתור, היא אמרה לנו שלידה טבעית זה לא מים ודולפינים ואנחנו מסכנים את התינוקת שלנו במוות. התעלמנו ונכנסנו לחדר הטבעי, ישר אל הג'קוזי שמאד מאד עזר. 

מה שכן,החדר היה מלוכלך.

נתנו לי להכניס את הדולה שהבאתי מהבית, אלירז זר-אביב שליוותה אותי במהלך ההריון  

המיילדת נילי נתנה לי להשאר במים עד צירי הלחץ, ושכנעה אותי לצאת בהפסקה בין הצירים, אז כבר הייתי בפתיחה של 9.5 ונשארתי בחוץ.

המיילדת נתנה לי להרגיש עם היד שהראש של התינוקת בתעלה ורק כמה לחיצות והיא בחוץ. 

ומאד עודדה אותי שאני לא נקרעת ונתנה לי לדחוף בקצב שלי. תוך חצי שעה של דחיפות התינוקת נולדה. אחרי הלידה נשארתי בחדר הטבעי שעתיים עם התינוקת והנקתי אותה בפעם הראשונה.

 

הביקורת היחידה שלי היא לתינוקיה.  בלילה, אחרי שלושה ימים שהייתי ערה, רציתי לעצום עיניים חצי שעה וביקשתי לשאוב ולהשאיר את התינוקת. אמרו לי שאין את האופציה ואם התינוקת בוכה היא תקבל סימילאק. בנוסף, הם לא איפשרו לבעלי ללוות את התינוקת במהלך הבדיקות.

 

בסופו של דבר היתה לי חווית לידה מדהימה, המים העיסויים והתמיכה מאד הקלו עלי את חווית הלידה, לא היו סיבוכים משום סוג  וגם אם לא הייתי מרוצה מהתינוקיה, כל האחיות היו באמת מקסימות. הייתי הולכת שוב וממליצה לחברות.

אה, ותביאי אוכל מהבית. האוכל מחריד...
  
   שלחי אלינו חוויה
 תגובות שלכן לחוויה זו...

לצפייה בדירוג בית חולים זה
לאתר בית חולים בית חולים מאיר


איפה ללדת. השוואת חדרי לידה על פי חוויות של יולדות
כל הזכויות שמורות לאימוטיב          עיצוב ובנית אתר - אימוטיב עיצוב ואינטרנט