יצירת קשר
בחרי על פי שמות בתי חולים בישראל  
בחרי איזור בארץ  
בחרי סוג לידה  
    או        
       רק חווית לידה מאבא       רק חווית לידה מאמא     כל החוויות   
      
 
      
לידה רגילה,  מרכז רפואי ע"ש חיים שיבא (תל השומר), אזור המרכז

ציפי במכז לידה הטבעי כבשה את ליבנו, היינו מוכנים ללכת איתה באש ובמים לכן האמנו לכל דבר שאמרה: לא צריך דולה המיילדת עושה את כל העבודה, כדאי להגיע כמה שיותר מאוחר וכו'... בפועל החווויה הייתה מאכזבת ביותר: קיבלה אותנו מיילדת עייפה אחרי משמרת בחדר לידה רגיל, בעלי היה דולה במשרה מלאה, היא שלחה אותו לחפש כדור פיזיו מנופח באחד החדרים בחדר הלידה, שלחה אותו להחליף טייפ שלא עבד, לא הציע כוס מים גם כשהיה מותש, דיברה והתווכחה עם  מיילדת אחרת בפתח החדר עד שהיה צריך לבקש מהן שקט, והכי גרוע שיקרה למשפחה המודאגת שהייתה בחוץ ואמרה שאנחנו לא רוצים לספק מידע על הלידה "הם מאוד פרטיים" לפני שבדקה זאת איתנו. לאחר שבעלי התחנן שתצא לדבר עם המשפחה ולא תשלח אותו החוצה לדבר איתם היא הסכימה לנדב להם כמה מילים. רב הזמן היא לא הייתה בחדר, או חזרה עם קפה (שלא הציעה לבעלי) לשבת על המחשב.

 

למזלנו היא התחלפה בשעות האחרונות של הלידה ובמקומה הגיעה מיילדת מעולה לשלב האחרון שהיה במקה שלי קשה מאוד (שעתיים צירי לחץ).

 

לסיכום: לבדוק טוב, לא להאמין לכל מה שמוכרים. מסקנה אישית שלי לקחת דולה וללכת לבית החולים שהכי תומך בלידה טבעית ובשילוב דולה שאני מכירה מראש וסומכת עליה ולא לסמוך על טוטו של אחיות, גם לא במרכז לידה טבעי
  
   שלחי אלינו חוויה
 תגובות שלכן לחוויה זו...

לצפייה בדירוג בית חולים זה
לאתר בית חולים מרכז רפואי ע"ש חיים שיבא (תל השומר)


איפה ללדת. השוואת חדרי לידה על פי חוויות של יולדות
כל הזכויות שמורות לאימוטיב          עיצוב ובנית אתר - אימוטיב עיצוב ואינטרנט