יצירת קשר
בחרי על פי שמות בתי חולים בישראל  
בחרי איזור בארץ  
בחרי סוג לידה  
    או        
       רק חווית לידה מאבא       רק חווית לידה מאמא     כל החוויות   
      
 
      
לידה רגילה עם אפידורל,  מעיני הישועה, אזור המרכז

בקבלה ללידה הרחיקו את בעלי, בתואנה שזה מפריע, למרות שביקשתי שישהה לידי , מבחינה רפואית היו מאוד מקצועניים! עברתי כמה מיילדות - חנה- רבקה-טובית, כולם מאוד מקסימות גם המרדים מאוד רגיש

מה שכן אילו הייתי יותר צורחת אולי היו פוקעים לי את מי השפיר מוקדם יותר, וחוסכים לי  קצת כאבים, אבל בסה"כ היו מאוד מקסימים.

 

לצערי פה נגמר הנחמדות ברגע שהועברתי למחלקה היחס של האחיות המקבלות היה מחפיר (אולי היה עומס - אבל זה יכול לקרות גם לכן...)

כשהעבירו אותי למחלקה אמרו לי פשוט לעבור למיטה, וכששאלתי איך הרי אני אחרי אפידורל, אמרו לי פשוט "על הרגליים"

הכניסו אותי כרביעית לחדר של שלוש דבר שמשמעותו שאין לך מינימום פרטיות , אין מקום מינימלי להניח את הדברים, במחלקה עצמה מסתובבות כל מיני נשים שאינם אחיות (סוג של מתנדבות) שפשוט באות אלייך בלי לדבר ולהציג את עצמם ומחליטות למשל להפשיט אותך בכדי להחליף בגדים, ואם את לא אסרטיבית מספיק זה פשוט משפיל.  - אגב גם בחדר לידה יש כל מיני דודות כאלה אבל אני לא הסכמתי שיתקרבו אלי, -אני לא מצליחה להבין איך זה מסודר מבחינה חוקיתיש הרי סודיות רפואית .

גם אחרי שעתיים את רוצה לרדת לעשות פיפי, ולפי ההדרכה אסור לרדת ללא עזרה של אחות, אז ראשית היות והייתי רביעית לא היה לי כלל פעמון, אבל גם ��שביקשתי שיבואו, אף אחד לא הגיע ופשוט הלכתי ללא עזרה (- לא חכמה גדולה...)

האחיות בתינוקיה מאוד נחמדות, אבל מה שמוזר שאף אחד ל מספר לך מבחינה רפואית שהכל בסדר אילולא שאת אסרטיבית מאוד.

 

בכל הפירסומים שלהם הם מבטיחים 3 לילות אישפוז בפועל מחייבים אותך לעזוב אחר יומיים או לעבור , לאיזה בית החלמה, באמתלה של עומס בבהתחלה חשבתי שזה בקשה או משהו כזה , אך לא, זה הוראה - את משתחררת מחר !

 

בקיצור הלידה עצמה מדהימה, לפני ואחרי -  יש עוד במה להשתפר!!

 

 

לצערי כ
  
   שלחי אלינו חוויה
 תגובות שלכן לחוויה זו...

לצפייה בדירוג בית חולים זה
לאתר בית חולים מעיני הישועה


איפה ללדת. השוואת חדרי לידה על פי חוויות של יולדות
כל הזכויות שמורות לאימוטיב          עיצוב ובנית אתר - אימוטיב עיצוב ואינטרנט