יצירת קשר
בחרי על פי שמות בתי חולים בישראל  
בחרי איזור בארץ  
בחרי סוג לידה  
    או        
       רק חווית לידה מאבא       רק חווית לידה מאמא     כל החוויות   
      
 
      
לידה בניתוח קיסרי,  בית חולים בלינסון, אזור המרכז

הגעתי עם ירידת מים ממושכת בשבוע 41 כשהשעון מורה על השעה 03:00.

בתחילה אושפזתי במחלקה להריון בסיכון כיוון שירידת מים ממושכת (ולא במכה אחת) עלולה לגרום סיבוכים. כיוון שאני אחרי קיסרי אחד כבר אז לא מומלץ לעשות זירוז בפיטוצין לכן פשוט חיכינו להתקדמות.

כייון שלא היתה שום התקדמות במשך יממה וחצי העבירו אותי לחדר לידה שם הוחלט, למרות הניתוח הקודם בצעד חריג מאד לתת לי פיטוצין בהשגחה צמודה כמובן.

גילוי נאות- 9 חודשים לפני הלידה התייתמתי מאמא שלי לכן המלווה היחידה היתה אחותי ובעלי שהגיע לסרוגין כי היה צריך להישאר עם הילד הגדול בבית.

למעשה, זכיתי בחווית לידה נהדרת מבחינת בחירת המיקום. התלבטתי נורא איפה ללדת בגלל המחסור באמא, אבל בחרתי להביא נשמה חדשה לעולם באותו בית חולים בו מסרנו נשמה יקרה (סרטן ריאות...)

המיילדות היו מדהימות, הייתי בחדר לידה כמעט יומיים וכולן היו סבלניות לחלוטין. רופאים באו והלכו כל הזמן, עקבו והתייעצו ושיתפו אותי בכל החלטה והתלבטות.

בשלב מסוים החליטו על קיסרי וממש בכיתי שאני רוצה לידה טבעית כדי לא להיות מוגבלת בעתיד רק לקיסריים אז הרופא המקסים אישר הארכה...

זה היה ביום שישי ובכניסת השבת הייתי כבר לבד כי אחותי ובעלי היו צריכים לנסוע. שעה לאחר מכן, כאמור, בפתיחה 8, הבנו שאין התקדמות וצריך ניתוח.

נותחתי בהרדמה מלאה, קיבלתי מורפיום בהתאוששות, והועברתי ליולדות ב'. שם חיכו אחיות מקסימות! ואפילו אשת כח העזר היתה לי לעזר מופלא. הייתי לבד אבל קיבלתי את כל העזרה לה הייתי זקוקה.

אציין במיוחד את האחות רחל שהיא כמו אמא גדולה שם לכולן.

לא אכנס לפרטי פרטים אבל אני ממליצה על בלינסון מכל בחינה- היחס, המקצועיות, הצוות הרפואי והמקצועי, התינוקיה המסודרת, הארוחות המצויינות (!)  והנקיון.

בקיצור, על אף שסיימתי בסוף בקיסרי (עם דגש על... בסוף!) היתה לידה טובה נטולת טראומות.

מומלץ.

אגב, בלידה הקודמת הייתי בליס (איכילוב)- שומר נפשו ירחק.
  
   שלחי אלינו חוויה
 תגובות שלכן לחוויה זו...

לצפייה בדירוג בית חולים זה
לאתר בית חולים בית חולים בלינסון


איפה ללדת. השוואת חדרי לידה על פי חוויות של יולדות
כל הזכויות שמורות לאימוטיב          עיצוב ובנית אתר - אימוטיב עיצוב ואינטרנט