יצירת קשר
בחרי על פי שמות בתי חולים בישראל  
בחרי איזור בארץ  
בחרי סוג לידה  
    או        
       רק חווית לידה מאבא       רק חווית לידה מאמא     כל החוויות   
      
 
      
לידה רגילה,  בית חולים בלינסון, אזור המרכז

ילדתי בבלינסון, מה שלצערי הייתה בחירה איומה.. הרופא נתן לי מכתב שחרור ואמר לי לחזור עוד יומיים (12 שעות לפני שילדתי..) הייתי המומה.. כל כך כואב לי, איך זה הגיוני?? אבל הוא רופא אז האמנתי, כשחזרתי אחרי שלוש שעות כי הכאב כבר היה בלתי נסבל המיילדת אמרה לי מה את עושה כאן? (בתוספת מבט מזלזל) אמרתי לה שכואב לי והתחננתי לעזרה אז באדישות וחוסר רצון מובהק היא בדקה אותי ואמרה שיש לי עוד המון זמן.. ימים..כשחזרתי בפעם השלישית אחרי שעתיים כבר עייפה מכאב וצירים בלתי פוסקים אמרו לי שאין חדרי לידה פנויים ושלחו אותי לשבת בלובי..בלובי!! כשאני מדממת וצורחת ובוכה כי אני יולדת, ואף אחד לא עזר ואף רופא לא טרח לעשות בדיקה.. אחרי שהתחננו נתנו לי לשבת בחדר צדדי וכשסוף סוף המיילדת נכנסה והתחננתי למשכך כאבים היא אמרה שאם הייתי בלידה אז לא הייתי יכולה לדבר (שוב עם אותו מבט אדיש וטון מזלזל), חצי שעה אחרי זה דקל כבר הייתה בחוץ.. שבע דקות לפני שהיא יצאה הכניסו אותי לחדר לידה וזה בזכות חברה של חמותי שעובדת ב��לינסון והתקשרה וביקשה כמה פעמים, אז אם את בהריון ואת לא מכירה אף אחד שעובד בבלינסון כדאי לך לחשוב פעמיים לפני שאת יולדת שם..
ביולדות פגשתי עוד שלוש נשים שעברו חוויה דומה לשלי, זה לא כזה אירוע נדיר שם, זה פשוט הימור.. עוד שבע דקות ובעלי היה מיילד אותי בחדר צדדי..
כשמנהל בית חולים בלינסון התקשר אלי אחרי ששלחתי מכתב תלונה הוא הסביר לי שלנשים יש מנגנון שיכחה ושאני אשכח את החוויה.. באמת תודה.. לא ציפיתי ללידה בלי כאבים, ציפיתי לעזרה מקצועית ממיילדת, ציפיתי שרופא יבדוק אותי..
בקיצור ללדת בבלינסון זה הימור כי אולי המיילדת תקום על רגל שמאל וכשתתחנני לעזרה כל מה שהיא תציע לך זה מבט מזלזל והמון אדישות  
   שלחי אלינו חוויה
 תגובות שלכן לחוויה זו...

לצפייה בדירוג בית חולים זה
לאתר בית חולים בית חולים בלינסון


איפה ללדת. השוואת חדרי לידה על פי חוויות של יולדות
כל הזכויות שמורות לאימוטיב          עיצוב ובנית אתר - אימוטיב עיצוב ואינטרנט