יצירת קשר
בחרי על פי שמות בתי חולים בישראל  
בחרי איזור בארץ  
בחרי סוג לידה  
    או        
       רק חווית לידה מאבא       רק חווית לידה מאמא     כל החוויות   
      
 
      
לידה רגילה,  מעיני הישועה, אזור המרכז

היי לכולן/ם, 
לפני שלושה חודשים ילדתי את בתי הבכורה, נעמי, והבטחתי לעצמי שאכנס לאתר לרשום את החוויה  המדהימה שחוויתי כדי שנשים נוספות יכירו את הבי״ח הנפלא הזה, שבתור חילונית, גרם להרמת גבה מרבים ששמעו על החלטתי ללדת שם...
כבר בביקורת מעקב הריון עודף זכינו לטיפול נעים ומהיר (בלי להמתין שעות רבות בתורים אינסופיים) שעודד אותנו שעשינו את ההחלטה הנכונה... ואז הגיעה הלידה! (שהוכיחה עד כמה צדקנו!) 
המיילדת, איילת יעקב (נדמה לי שזה שם משפחתה) הייתה מקסימה ועשתה הכל כדי שאוכל ללדת כפי שרציתי- אקטיבית, נינוחה, ולא מרותקת למיטה כאילו הייתי חולה... היא אפשרה לי לזוז המון בין תנוחות, הייתה מאוד נעימה ורגועה ולא הפסיקה לעודד ולתמוך. לקראת הלידה עצמה עמלה רבות על עיסוי כדי שלא אקרע (היו מעט מאוד קרעים ספונטניים- אבל כמובן, בלי חיתוך!) 
היות והיו לנעמי ירידות דופק מעט חריגות, סגן מנהל המחלקה, ד"ר ביזאווי, היה מאוד נוכח בלידה, ונעמי נוטרה באופן צמוד (מוניטור אלחוטי שחובר לה לקרקפת). 
כל הצוות היה מקסים, קשוב ותומך לצד מקצועיות ושמירה על בריאותה של נעמי ושלי. 
כשהגיח ראשה של נעמי לאוויר העולם, קראה אליי איילת נרגשת "תשלחי את הידיים", ומיד תפסתי אותה והנחתי אותה על חזי. עברו כשעתיים מופלאות, כשנעמי שכובה לי על החזה, מנסה לינוק, לחוות את העולם החדש שנגלה לפניה ולהתבונן לנו עמוק בעיניים לפני שהעבירו אותנו למחלקה (זמן מכובד בהחלט ביחס לסיפורים אחרים ששמעתי). 
על אף שמועות שהתרוצצו (בגלל שזהו בית חולים דתי), ארז, בן-זוגי, נכח לאורך כל הלידה, וגם הדולה, מיה, שהייתה איתנו התקבלה בסבר פנים יפות. שניהם היו חיוניים מאוד בתהליך הלידה ועזרו פיזית ורגשית מאוד! 
השהות במחלקה גם היא היתה מצוינת, החדרים שקטים מאוד (כ-3 בנות בחדר) עם שעות ביקור מאוד קפדניות, כך שיכולנו בן זוגי ואני להשאר במיטה כל היום עם נעמי הקטנה, להנות ממנה רק אנחנו. 
ההנקה לא התחילה מיד "חלק", ויועצות ההנקה (שהצילו אותי ממש!) מאוד זמינות ונחמדות, וגם מגיעות למיטת יולדות שקשה להן להגיע לחדר ההנקה (כמו שכנתי לחדר ששכבה אחרי ניתוח קיסרי). 
גם הצוות בתינוקיה היה מצויין, וענו על שאלותיי כאמא "טריה" ולא מנוסה... 
בקיצור, אני ממש שמחה שבחרתי ללדת שם ומודה לצוות כולו על העבודה המסורה והאדיבה שלהם.
אם למישהי יש שאלות או תרצה לקבל פרטים נוספים, ממש אשמח!
נעמי, ארז ונטע :) נעמי בת דקות ספורות!

  
   שלחי אלינו חוויה
 תגובות שלכן לחוויה זו...

לצפייה בדירוג בית חולים זה
לאתר בית חולים מעיני הישועה


איפה ללדת. השוואת חדרי לידה על פי חוויות של יולדות
כל הזכויות שמורות לאימוטיב          עיצוב ובנית אתר - אימוטיב עיצוב ואינטרנט