יצירת קשר
בחרי על פי שמות בתי חולים בישראל  
בחרי איזור בארץ  
בחרי סוג לידה  
    או        
       רק חווית לידה מאבא       רק חווית לידה מאמא     כל החוויות   
      
 
      
לידה בניתוח קיסרי,  יולדות ע"ש ליס (איכילוב), אזור המרכז

בהתחלה קיבלתי מיילדת נחמדה מאוד.

כאשר ביקשתי אפידורל הגיע הרופא המרדים והחל לצעוק עליי (עוד לפני שהוא בכלל ניסה לתת לי אפידורל) שאם אני אזוז אני אהיה נכה ולכן אסור לי לנשום כשהוא מכניס את המחט (מאוד מעודד...) לאחר האפידורל, שקיבלתי בפתיחה של 5 אצבעות, כל שעה הייתה פתיחה של ס"מ - ממש כמו בספרים! בשעה 00:00 התחלפה המשמרת והגיעה מיילדת לא נחמדה שטענה שהפתיחה היא לא של 8 אצבעות אלא של 7 ושלדעתה העובר לא נכנס כמו שצריך לתעלה. לאחר 3 שעות החליטו על ניתוח קיסרי. ביקשתי מהרופא שיתן לבעלי להכנס לחדר הלידה למרות שמדובר בניתוח שאינו מתוכנן. הרופא המנתח הסכים כיוון שלא היה מדובר בניתוח חירום עדיין.

כאשר נכנסתי לחדר הלידה קשרו אותי כמו "ישו" כשמסביבי הרופא המרדים ועוד 2 אחים שידברו ביניהם רוסית. השעה הייתה 3 לפנות בוקר ואחרי יום מתיש וכשכולי רועדת (בגלל האפידורל) לשמוע שפה שאני לא מכירה- הייתה חוויה ממש לא נעימה. האחים התעסקו איתי אבל לא התייחסו אליי - ונתנו לי תחושה של "גוויה".

באיזשהו שלב, הרופא המרדים צעק "למה לא מתחילים"? אמרתי לו שבעלי עוד צריך להכנס.

הוא ענה לי "מה יש לבעלך לחפש פה?"

עניתי לו שהרופא המנתח הסכים שהוא ייכנס לחדר הלידה.

הוא אמר לי "אז אני לא מסכים, אין לו מה לחפש פה בשעה כזאת".

אמרתי לו (תוך כדי ש��ני קשורה, צלובה למיטה ולא מגישה כלום מתחת לכתפיים) שזה ממש לא יפה לדבר בצורה כזאת. ואם יש בעיה עם כניסתו של בעלי לחדר הלידה, הוא יכול לומר זאת בנימה קצת פחות אגרסיבית. הוא לא ענה לי. כמובן שבאותו הרגע התחלתי לבכות מרוב עצבים ולחץ. בעלי בסוף נכנס לחדר הלידה אבל הרופא המרדים המשיך להתנהג אליי בצורה לא מכובדת.

לאחר הניתוח, בעלי יצא עם התינוק החוצה. בחדר ההתאוששות לא נתנו לי שום מידע על התינוק שנולד לי (לא ידעתי אם הוא בסדר ובאיזה משקל הוא נולד) וגם לבעלי לא נתנו להכנס. כך שרק 3 וחצי שעות לאחר הניתוח הצלחתי לראות את הבן הקטן שלי.

במחלקה שמו אותי עם עוד 4 בנות בחדר מלוכלך שהשירותים והמקלחת שבו הזכירו לי את הטירונות שלי. לא ברור למה שמים נשים אחרי ניתוח קיסרי בכזה חדר

מזל שעברנו למלונית אחרי יום וחצי במחלקה!!!!
  
   שלחי אלינו חוויה
 תגובות שלכן לחוויה זו...

לצפייה בדירוג בית חולים זה
לאתר בית חולים יולדות ע"ש ליס (איכילוב)


איפה ללדת. השוואת חדרי לידה על פי חוויות של יולדות
כל הזכויות שמורות לאימוטיב          עיצוב ובנית אתר - אימוטיב עיצוב ואינטרנט