איפה ללדת - חכמת ההמונים של היולדות

אחזור שוב

שם : מיכל
שם בית החולים : המרכז הרפואי ע"ש אדית וולפסון
סוג לידה : אפידורל
תאריך לידה : ספט 2022
סיכום חוויה: אחזור שוב

הגעתי בשבוע 35 לאחר 2 לילות בבלינסון בעקבות ל"ד גבוה. בחרתי בוולפסון כי רציתי חדר פרטי אחרי הלידה ולאחר האשפוז בבלינסון הבנתי כמה אזדקק לשקט הזה.
בפועל גיליתי בי" ח טיפה פחות "פנסי" מבלינסון אבלל!! הרופאים היו מקצועיים ברמות קשובים ואכפתיים. שמו אותי מיד עוד לפני כל התפתחות או זירוז בחדר לידה שם קיבלתי זירוזים להשראת לידה (בבלינסון מישהי שכבה לידי לילה שלם לאחר ששמו לה בלון כך הבנתי שמה שאני הכי צריכה זה חדר לבד כי פשוט לא ישנתי כל הלילה).
המיילדים שניים מתוך שלושה היו מדהימים. היו רחלי ויהונתן המהממים שאיתם העברתי לסירוגין את ה 26 שעות שלי בחדר לידה ומיילדת אחת שלמזלי הייתה הכי פחות זמן שהיתה קצת פחות לטעמי. מעט פחות קשובה ומכילה. יותר קורקטית ומתפעלת את ה"אירוע". הלידה למרות שלקחה 26 שעות היתה מדהימה, הלידה עצמה לקחת באיזור החצי שעה והרגשתי שאני בידיים טובות. לאורך כל היממה הזו נכנסו רופאים ובדקו לשלומי וממש השגיחו עלי ולקחו ברצינות את הסכנות שבל"ד גבוה והיו ממש על זה.
במחלקה לאחר מכן היה מעולה היה לנו חדר בגודל של בית מלון עם מיטה לי כורסה לבעלי וספה לארח משפחה מקלחון צמוד וכל מה שצריך מעבר. מאד רציתי להיות באפס הפרדה אבל מצסי לא אפשר זאת וניצלתי את הזמן בביהח לנוח ולהתאושש כשהקטנה שלנו היתה צמודה אלינו מהבוקר ועד הלילה כשכל כמה שעות אחיות מהתינוקייה חיפשו אותה וידאו שאכלה והוחלף לה חיתול ושהיא בסדר מה שהפתיע אותי מאד כי הייתי בטוחה שזה לא מעניין אותן כשיש להם עוד תינוקות שם אצלם. בשורה התחתונה ממליצה על וולפסון ללידה היתה לי חויה מעולה.

שתפי את הדף